czesc@psiabehaterka.pl

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave, autor kreacyjna.pl

Poznajmy się lepiej

Kontakt

Wyprowadzanie psów/ Opieka nad zwierzętami / Porady behawioralne

Psia Behaterka

Imię
Email
Imię, rasa psa
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

 

 

 

Działam głównie na terenie terenie Żor oraz Rybnika, na opiekę weekendową i konsultacje behawioralne dojadę.

 

Jesteś z innego województwa, miasta, nie możesz dojechać? Żaden problem! Spotkajmy się online :)​

 

 

Masz pytania?
Napisz :)

Komfort - psychiczny Twojego psiego przyjaciela. Zostaje w znanym sobie miejscu, wśród znajomych dźwięków oraz  zapachów, śpi w swoim posłaniu, je posiłki w stałym miejscu.  Zmiana otoczenia, spotkania z przypadkowymi psami oraz emocje związane z transportem to dla wielu psiaków duży stres, dlatego opieka w domu klienta to dla najmniej stresująca forma opieki.

Spokój ducha - nie musisz się o nic martwić. Każdorazowo po odbytym spacerze lub wizycie zdam Ci relację o ich przebiegu wraz ze zdjęciem.

Czas - możesz spokojnie zaprowadzić dzieci do przedszkola, zrobić zakupy po pracy oraz załatwić swoje sprawy bez obaw, że pies znowu musi spędzić zbyt dużo czasu sam lub że nie będziesz mogł zapewnić mu odpowiednio długiego spaceru. A po powrocie przywita Cię uśmiechnięta mordka.

Zawodowa opieka - mam doświadczenie w pracy z psami, świetnie się z nimi rozumiem. Każdego psiaka traktuję indywidualnie dostosowując spacer lub opiekę do jego potrzeb.

Korzyści ze współpracy

Napisz do mnie :)

To proste. Potrzebujesz pomocy w opiece nad psem? Napisz maila, użyj formularza na stronie lub skontaktuj się ze mną przez media społecznościowe.

 

Umówimy się na spotkanie zapoznawcze, jest ono bezpłatne i ma formę krótkiego spaceru. Poznamy się, odpowiem na wszystkie Twoje pytania, zaprzyjaźnię z psiakiem, ustalimy szczegóły współpracy, a Ty przekonasz się, że pozostawiasz swojego pupila w naprawdę dobrych rękach.

 

Decydujesz się? To super! Bardzo się cieszę i dziękuję za zaufanie :) Wypełnimy ankietę dotyczącą Twojego pupila, ułatwi mi to zapewnienie mu jak najlepszej opieki.  Podpiszemy umowę określającą zasady współpracy, dopełnimy formalności. Jeśli opieka ma się odbywać podczas Twojej nieobecności poproszę także o przekazanie kluczy. 

 

Petsitter
jak to działa?