czesc@psiabehaterka.pl

Do stworzenia strony wykorzystano kreator stron www WebWave, autor kreacyjna.pl

Poznajmy się lepiej

Kontakt

Wyprowadzanie psów/ Opieka nad zwierzętami / Porady behawioralne

Psia Behaterka

Imię
Imię, rasa psa
Email
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Masz pytania?

napisz do mnie :)

W Twoim życiu pojawiła się czworonożna istota i nie wiesz od czego zacząć? Potrzebujesz wsparcia lub porady? Chcesz nauczyć się lepiej rozumieć swojego psa, stworzyć z nim super kumpelski duet? A może masz inny problem dotyczący zachowania Twojego psa? Napisz!

 

Myślisz  o adopcji psa, jednak boisz się, że nie podołasz lub zupełnie nie wiesz od czego zacząć pracę z nim, jak pomóc mu przyzwyczaić się do nowej przestrzeni? Jak nawiązać z nim więź? Daj znać, napisz! Z ogromną przyjemnością pomogę Ci rozpocząć fantastyczną przygodę jaką jest życie z psem.

 

Umówimy się na minimum godzinną konsultację, porozmawiamy o problemach, postaramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nauczę Cię jak najlepiej zrozumieć swojego psa,  jak mądrze zaspokajać jego potrzeby. Wyjaśnię psi punkt widzenia i pomogę stworzyć zgraną drużynę. W trakcie współpracy możesz liczyć na moje wsparcie i porady.

 

A jeśli mieszkasz daleko, spotkajmy się się online.

 

W ramach konsultacji możemy się umówić na spacer socjalizacyjny. Spędzimy czas w  psio-ludzkiej grupie. Opowiem Ci o spacerowym savoir vivre oraz psiej komunikacji. Dam wskazówki jak mądrze wspierać psa w trudnych sytuacjach spacerowych.

 

Do zobaczenia! :)

 

Konsultacje behawioralne